Rio CLUB - Nový RIO Club by DOXXbet Trnava

Nový RIO Club v Trnave

Najmodernejší RIO Club by DOXXbet môžete konečne navštíviť v Trnave! Nový prírastok do rodiny RIO Club dostal do svojho loga aj punc rebrandovanej značky DOXXbet. Priestranné, moderné kasíno priestory dýchajú hrou, zábavou a zážitkami. Bar s exkluzívnou ponukou nápojov, kde nechýbajú miešané drinky vás vtiahne do pravej atmosféry napätia, vzrušenia a chvíľ víťazných momentov.

V trnavskom City Aréna klube zažijete zábavu z hry a radosť z výhry. Počas live pokra a pokrových turnajov si môžete zahrať o atraktívny balík. Samozrejme, nechýba stávkový terminál Sportbox, ktorý ponúka široké možnosti tipovania na svetové športové zápasy a podujatia. Pocity napätia a adrenalínu zažijete na herných mašinách od spoločností Apollo, e-gaming, Synot a Kajot.

Rio CLUB - Nový RIO Club by DOXXbet Trnava

Celým klubom sa nesie atmosféra osobnosti Attilu Végha, s ktorým dlhodobo v DOXXbet spolupracujeme. Inšpirujeme sa z jeho úspechov a posunov, preto sme mu venovali priestor aj vo fotorámoch, ktoré zvečňujú kasínovú náladu z natáčania reklám ,,DOXXbet je výhra'' s legendárnym bojovníkom.

Vyskúšať tu môžete aj nadupanú novú hru Trezor, ktorého obsah je až neuveriteľných 50 000 €. Zadajte správnu kombináciu na trezore a vyhrajte mega ceny!

Sledujte nás na našich sociálnych sieťach Facebook, Instagram a nenechajte si ujsť informácie o akciách v zábave nabitom klube.